قلم_گزینشی
شبکه اطلاع رسانی دانا

نظرسنجی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه ترین ها

اخبار جهان

علوی:عملیات بهسازی استخر در حال انجام است که بخشی از اعتبار انجام گرفت و بخشی دیگر اعتبار می خواهد تا استخر تکمیل و بهسازی شود و اکنون بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
مدیرکل استاندارد:
رحمتی: سازمان ملی استاندارد در استان یک دستگاه فرابخشی است به این معنی که باید تعامل آن با بقیه ادارات و سازمان ها حتما وجود داشته باشد تا ما بتوانیم وظایف خود را انجام بدهیم.
خشک سالی چند سال اخیر بر درختان بلوط پارک جنگلی یاسوج نیز تاثیر گذار بوده و باعث خشک شدن تعداد زیادی از این درختان کهن سال شده است.
معاونت علمی پژوهشی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد با دعوت از رتبه های برتر کنکور سراسری کشور و متشکل از دانشجویان در رشته های پزشکی، دندان پزشکی، مهندسی و... با محوریت مشاوره تحصیلی انگیزشی به صورت جهادی به دانش آموزان مستعد مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد برای آمادگی هرچه بیشتر این دانش آموزان در رقابت پیش رو یاری رسانند.
12 فروردین، روز جمهوری اسلامی؛
بنیانگذار کبیر انقلاب: صبحگاه ۱۲ فروردین که روز نخستین حکومت الله است از بزرگترین اعیاد مذهبی و ملی ماست، ملت ما باید این روز را عید بگیرند و زنده نگه دارند.
به مناسبت ولادت حضرت امام محمدتقی(ع)؛
امام جواد علیه السلام به دلیل قابلیت و لیاقت و بهره‌مندی از موهبت الهی از جایگاهی رفیع در پیشگاه خداوند و تمام کسانی که بهره‌ای از شناخت امام دارند برخوردار است.
اسلام لیبرالیستی؛
اسلام آمریکایی دو شاخه دارد؛ یکی اسلام تکفیری وهابی است که ریشه آن در عربستان سعودی است و دیگری اسلام لیبرال است که ریشه آن در ترکیه است.
از زمانی که دونالد ترامپ به عنوان اریکه دار کاخ سفید انتخاب شده است، سرنوشت این کشور سیاست زده در هاله ای از ابهام قرار گرفته و با انتخاب های نامشروع و غیرعقلایی ترامپ برای پست کلیدی هر روز بیش از دیروز در جهان رسواتر می شود.
از زمانی که دونالد ترامپ به عنوان اریکه دار کاخ سفید انتخاب شده است، سرنوشت این کشور سیاست زده در هاله ای از ابهام قرار گرفته و با انتخاب های نامشروع و غیرعقلایی ترامپ برای پست کلیدی هر روز بیش از دیروز در جهان رسواتر می شود.
در آستانه ملی شدن صنعت نفت؛
حرکت ملی شدن صنعت نفت در شرایطی شکل گرفت که ایران بزرگترین تولیدکننده نفت خام خاورمیانه بود و پس از آمریکا، ونزوئلا و شوروی سابق چهارمین تولیدکننده معتبر نفت خام دنیا محسوب می شد.
یک کلام حرف حساب؛
پرویز فلاحی پور(بازیگر) گفت: صحبت‌های بازیگران خانم سینما در جشنواره فیلم "برلین نانه" تنها یک نوع فیگور و ژست روشنفکرانه بود.
در سالروز گرامیداشت یاد شهداء؛
"شهادت" کلاس همیشه دایر حرکتی است که تمامی انسان ها را در هر برهه زمان ثبت نام می کند و "شهدا،" محصلان برگزیده این مدرسه اند.
در پی واردات جوجه؛
واردات جوجه ها از آنسوی مرزها نه تنها بازار را به تعادل و ثبات نرسانید بلکه بی ثباتی را در با ورود خود به اوج رسانید.
سونامی جراحی بینی در ایران؛
آمارها نشان می دهد: 20 درصد افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام می‌دهند مبتلا به اضطراب، وسواس و افسردگی، 70 درصد دارای شخصیت خودشیفته و فقط 10 درصد آنها نیازمند عمل جراحی زیبایی هستند.
در آستانه عید نوروز؛
وقتی هدفمندی یارانه ها به درستی اجرا نمی شود، امروز ما می‌فهمیم فقدان اقتصادان برجسته و پاک در این مرحله چه آسیبی به 80 میلیون‌شهروند ایرانی وارد می‌نماید!