شبکه اطلاع رسانی دانا

نظرسنجی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه ترین ها

اخبار ایران

به مناسبت روز غزه؛
مید جهان اسلام به نصرت الهی است که روزبه روز این رژیم غاصب، رسواتر می شود و آزادگان جهان در آمریکا، اروپا و عربستان ضد آمریکا، صهیونیسم و آل سعود، به پا می خیزند.
استاندار به همراه نماینده حوزه انتخابی کهگیلویه در مجلس و جمعی از مسئولان استانی از کارخانه آجر دهدشت بازدید کردند.
فرماندارکهگیلویه:
فرماندار کهگیلویه ضمن تقدیر از مدیران لایق خواستار پیگیری پروژه های در حال ساخت وجذب اعتبارات برای کلید خوردن پروژه های جدید سخن گفت.
رئیس اداره منابع آب کهگیلویه در جلسه شورای اداری شهرستان:
رئیس اداره منابع آب کهگیلویه در جلسه امروز صبح که به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در سالن فرمانداری برگزارشد از بحران جدی کمبود آب در کشور خبرداد.
در جلسه تشکل های مردم نهاد مطرح گردید؛
رئیس سازمان ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای اسفندماه همایش پیاده روی با حضور شبکه 3 در استان برگزار می گردد و در نظر داریم که یکی از برنامه هایمان را در دهدشت و به مرکزیت چرام برگزار نماییم.
در سالروز شهادت نواب صفوی؛
اگر جانفشانی ها و تدبیرهای عالمانه این وارثان بحق انقلاب اسلامی نبود، امروزه باید هنوز چهره تکیده این سرزمین در زیر یوغ دشمنان سلطه و استعمار به انزوا می نشست.
گزارش؛
روزهای دلزدگی از مقوله کتابت و تعلیم در این روستا چنان عرصه را بر اذهان مردم تنگ نموده است که گاها نمی توانیم مرز بین فقر فرهنگی و فقر محرومیت را بیابیم.
به مناسبت فرار شاه از ایران؛
زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و تجدید میثاق با آرمان های والای این آلاله های به خون تپیده می تواند پیام "هیهات منالذله" عاشورای حسینی را به نسل های بعدی منتقل نماید.
پدر شهید خان احمدی حادثه سانچی در گفت و گو با چهارفصل:
ایوب مظفری از جان باختگان حادثه نفتکش سانچی، ساکن روستای خان احمد از توابع شهرستان باشت استان کهگیلویه و بویراحمد بود که پدرش کشته شدن او در راه اقتصاد مقاومتی را باعث افتخار خود میداند .
حواشی داغتر از متن در جلسه شورای فنی کهگیلویه و بویراحمد؛
صبح امروز جلسه شورای فنی با حضور دبیر این شورا، مدیر کل شهرسازی و جمعی از مسئولان در سالن عمرانی استانداری برگزار شد که این جلسه با حاشیه هایی همراه بود.
گفت و گوی اختصاصی چهارفصل با سرپرست آموزش و پرورش بویراحمد(بخش اول):
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد به مشکلات فضاهای آموزشی در سطح شهر و حومه شهر یاسوج اشاره کرد و شادابی و دوام محیط آموزشی را یکی از نیازهای اصلی و ضروری آموزش و پرورش عنوان کرد.
گزارش؛
سالها به سرعت از پی هم می گذرد و بناچار روند تخریب جنگلهای بلوط رشته کوه زاگرس در حال نابودی است و حال باید پرسید که چه کسانی در این راه دچار سهل انگاری شده اند ؟
لشکرکشی مسئولان در جمع مردم زیلایی؛
نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا گفت: امروز در دهستان زیلایی بالغ بر 15 میلیارد تومان اعتبار در حال هزینه کردن کارهای اجرایی است که اگر بخواهیم این را به سرانه جمعیت این بخش توزیع نماییم هر نفر یک و نیم میایون تومان از منابع ملی برای آنها هزینه می گردد.
هم زمان با فرار شاه معدوم در 26 دیماه؛
مدیر دفتر مطالعات تاریخ ایران به چهارفصل گفت: شاه عمدتا در پی این بود که آمریکاییها و انگلیسی ها مسائل سیاسی کشور را حل و فصل کنند و او بعد از حل مسائل دوباره به صحنه برگردد.
در جلسه شورای اداری زیلایی مطرح شد؛
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاههای اجرایی 15 روز فرصت دارند که نسبت به مکاتبات استانداری جواب بدهند و ادبیاتی که غیرمسولانه باشد قابل پذیرش نیست!