نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

25. دى 1396 - 12:44
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در سفر به منطقه محروم زیلایی از دستور ویژه رئیس جمهور برای بررسی و پیگیری مشکلات این دهستان محروم خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل صبح امروز استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از مدیران کل دستگاه های اجرایی عازم منطقه محروم و دورافتاده زیلایی از توابع بخش مارگون شهرستان بویراحمد شدند .

 

علی محمد احمدی پس از ورود به زیلایی در جمع خبرنگاران گفت: بعد از این که تصاویری از دختران این منطقه در فضای مجازی منتشر شد، رئیس جمهور و رئیس دفتر مناطق محروم ریاست جمهوری دستور دادند و در سفری که به تهران داشتیم، تشکیل جلسه دادند و به ما دستور دادند به این منطقه اعزام شویم و از نزدیک شاهد مشکلات مردم این دیار باشیم .

 

به گزارش خبرنگار اعزامی چهارفصل مصوباتی از جمله گازرسانی، بهسازی راه ها و پمپاژ آب در جلسه با حضور استاندار، نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه های اجرایی بررسی خواهد شد.

 

خبر و گزارش های تکمیلی متعاقبا درج خواهد شد ...

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

به هر حال چون مطالبات مردم از طریق تلویزیون و نامه نگاری چندین و چندساله و با زبان منطق مورد توجه دولت و مسئولان قرار نگرفته بود باید یک گرد و خاکی میشد نمیشود که بانک غیر اسلامی ایران پول مردم را خورده باشد ولی فقط بیاییم در کنار بانک و بگوییم پولمان بدهید که آمدیم و ندادند حتی گفتند مجوز اعتراض ندارید بروید پس راهش اینست که با عصبانیت بیاییم و بانک غیر اسلامی مان سنگ پرتاب کنیم اصلاً چرا مسئولان ما نماز می خوانند ولی بانکشان و وامشان غیر اسلامی است؟! چند صد میلون وام میگیرند اقساط هم نمی دهند ولی مردم درازای یک وام 2000000 باید4000000 ÷س بدهند و ... متاسفانه مسئولان عالی رتبه هم در تمام این38 سال فقط حرف زده اند ظاهراً این بانک های غیر اسلامی به نفع خودشان هم هست اما ما مردم ایران جمهوری اسلامی را بابانک و اقتصاد اسلامی می خواهیم نه بانک و اقتصاد غیراسلامی آنهایی هم که به خیابن ها آمدند که بگویند مطالبات مردم با اغتشاش جدا از هم است تکلیف خود را روشن کنند یا با مردم باشید یا با دولت نمیشود هم طرفدار مردم برحق بود هم طرفدار دولتی که بی توجه است نسبت خواسته های برحق مردم

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی