نظرخواهی

انتصاب های استاندار جدید را برای پیشرفت استان چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های سایت

23. دى 1396 - 23:47
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه پیشگیری از وقوع جرم رتبه اول کشوری را کسب کرده است و از طرفی هم 33درصد نسبت به سال گذشته کاهش نزاع های دسته جمعی را به خود اختصاص دادیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی چهارفصل و به نقل از چرام،فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران چرام با اشاره به آیات قرانی بیان کرد:برای دو چیز شکرگزار باشید؛یکی برای آفریدن انسان و دیگری برای امنیت.

 

وی افزود:این مطلب بیان میکند که وزن آفرینش با امنیت برابری می کند و اگر امنیت وجود نداشته باشد آسایش و حیات ما با خطر مواجه میشود که برای تضمین این امر مهم که اساس جامعه ماست،باید تلاش کرد.

 

انصاری با اشاره به اثرات عدم امنیت در جوامع انسانی اظهار کرد:ما نباید بگذاریم تا عدم امنیت باعث دلخراشی و یاس انسان ها و عدم نشاط در جامعه شود.

 

وی ادامه داد:لذا امنیت در جوامعی حاکم است که نشاط داشته باشد و نشاط نیز در جامعه ای وجود دارد که مردم ان منطقه،طالب نشاط باشند.

 

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همه افراد باید در راستای پیشگیری اتفاقات و جرایم اجتماعی تلاش کنند،بیان کرد:هر کدام از ما باید برای پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی تلاش کنیم و نباید شانه خالی کرد چراکه یک ناامنی حیات و زندگی ما را در جامعه به خطر میاندازد.

 

وی ادامه داد:استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه پیشگیری از وقوع جرم رتبه اول کشوری را کسب کرده است و از طرفی هم 33درصد نسبت به سال گذشته کاهش نزاع های دسته جمعی را به خود اختصاص دادیم.

 

انصاری ادامه داد:قریب به 4 تن مواد مخدر در چند ماه اخیر کشف شده است و از طرفی استان ما در بحث پیشگیری از تصادفات جاده ای وضعیت مطلوبی دارد.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

شبکه اطلاع رسانی دانا
قلم_گزینشی