نمایش 1 - 10 از 350
علوی:عملیات بهسازی استخر در حال انجام است که بخشی از اعتبار انجام گرفت و بخشی دیگر اعتبار می خواهد تا استخر تکمیل و بهسازی شود و اکنون بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
جانشین ستاد بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد:
جانشین ستاد بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجساد 24 نفر از جانباختگان حادثه هواپیمای تهران - یاسوج هنوز پیدا نشده است و با توجه به اینکه در منطقه محل حادثه ارتفاع برف به 2.5 متر می رسد عملیات جستجو در زیر عمق برف ها نیز ادامه دارد .
امام جمعه موقت چرام در گفتگو با چرام:
امام جمعه موقت چرام گفت: نسل امروز ما باید با بصیرت و آگاهی راه پر نور شهدا را ادامه داده و در مسیر انقلاب اسلامی گام بردارد.
معاون امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد:
معاون امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمامِ سرمایه‌گذارانی که نیازمند اعتبار یا تسهیلات هستند، می توانند در این سامانه ثبت نام کنند زیرا طی کار گروهی که در استان برگزار می شود، مشکلات این سرمایه گذاران بررسی می شود.
امام جمعه موقت چرام:
امام جمعه موقت چرام گفت:اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر یکی از راه های رسیدن به جامعه آرمانی است و تحقق این مهم نیازمند تلاش و عزم همگانی است.
معاون امور اقتصادی استانداری:
معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: قطعاً وظیفه ما مسئولان است که قدردان این مردم باشیم و نیازمندی ها و ضروریات این روستا طی جلسه ای فوق العاده، به گوش استاندارد رسانده می شود.
سید احمد نشاطی فرد برادر جانباخته هواپیمای تهران-یاسوج بیان کرد:
در پی سانحه دلخراش هواپیمای تهران_یاسوج که در ارتفاع 4000 متری قلعه دنا اتفاق افتاده است و تعداد 65 نفر از هم وطنان در این حادثه جان خود را از دست دادند.به همین خاطر این پایگاه خبری طی ارتباط تلفنی با خانواده مرحوم سید نقی نشاطی فرد برقرار کرده است تا در نگاهی اجمالی یک بیوگرافی مختصر از این فر عزیز برای اطلاع عموم ارایه نماید.
مدیرکل بحران مدیریت کهگیلویه وبویراحمد:
مدیرکل بحران مدیریت استان کهگیلویه وبویراحمد اظهار کرد:اگر برف و باران اجازه دهد،امدادگران حدود ساعت۱۴امروز به مقصد یا همان قله دنا میرسند.
نویسنده کتاب پایی که جا ماند:
نویسنده کتاب پایی که جا ماند و رزمنده دوران دفاع مقدس به برگزاری یادواره های شهدا در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: فرهنگ ایثار و شهادت باید در مدیریت اجرایی و اداری کشور قرار گیرد و ویژگی های بارز شهدای دوران دفاع مقدس و مدافع حرم در سبک زندگی رفتاری و اخلاقی مردم وارد شود.
اظهارات مدیرکل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد درخصوص ابهامات گلزارشهدای چرام:

صفحه‌ها